Reference

"Baví mě být u okamžiků, ve kterých se Váš život mění k lepšímu a že to mnohdy jsou pořádné životní převraty.

Děkuji Vám za to, že můžu být součástí Vašich životních příběhů.

S vděčností sdílím pár zpětných vazeb a těším se na další setkání!"

Lucka

Taky bych Ti chtěla moc poděkovat, bylo to strašně fajn a příjemné, uvolňující a emotivní..... A děkuji i za všechno ostatní, protože jsi změnila můj život..... než jsem se s Tebou setkala, nedovedla jsem si představit, že by něco mohlo být jinak, byla jsem nešťastná, pořádně jsem nevěděla proč vlastně, když žiju v pohádce a mám se přece královsky.... a jinak to přece být nemůže. Otevřela jsi mi oči a ukázala mi možnosti, které jsem měla v sobě hluboko ukryté.
Kristýna B.
"Na Lucku Valchařovou jsem narazila před pár lety na Facebooku a zaujal mě její pohled na vztahy, zejména ty manželské 🙂 Byla jsem i na dvou jejích přednáškách a následně si objednala konzultaci. Pak přišel covid, děti a manželská krize a já si opět vzpomněla na Lucku. Díky pravidelným mejlíkům od ní jsem věděla, že si prošla velkým duchovním obrozením, zatímco já se už docela dlouho točila v kruhu. Využila jsem jejího balíčku 7 konzultací a těšila jsem se, až se jí vyzpovídám a ona mi poradí co dál ve vztahu. A to se nestalo - naštěstí! Zaměřila se totiž jen a pouze na mě, mou energii, mé vytyčení hranic, mou pohodu, mou intuici a to úplně stačilo. Díky tomu, že jsem si konečně uvědomila své skutečné hranice, už bylo mnohem snadnější vnímat vztahy okolo sebe. Došlo mi, co skutečně chci, kam mě vede má intuice, co mě nabíjí energií a že vše ostatní se upraví podle toho. Po těch 7 konzultacích v sobě cítím hluboký vnitřní klid a pocit, že přesně vím, že cesta, kterou mě život / intuice vede, je ta správná. A přestože nevím co mě čeká, tak té cestě důvěřuji." Moc děkuji Lucinko 🙂 A zase někdy na viděnou 🙂
Jana K.
Dobrý den Lucie.
 Děkuji Vám za naše setkání během celého roku, které pro mě byly velkým poznáním sebe sama, poučením jak se na věci podívat i z jiné strany a spoustou energie a povzbuzení, které vyzařujete. 
Mnohokrát díky!!!
Martina D.
Krásný večer, Luci, moc moc moc Vám děkuji za všechno, co jste pro mě udělala, za podporu, důvěru, za vedení a popostrčení. Jsem neuvěřitelně vděčná a pořád mám z toho takový ten "wow" boží pocit. Byly to pro mě obrovské transformační skoky. Přeji Vám spoustu spokojených klientů a velkých změn jako u mě! 🙂 Ještě jednou děkuji! 
Eva D.
Milá Lucie,  bylo mi velikým potěšením být s Vámi dnes ty dvě hodiny - a děkuji mnohokrát za Váš čas a cenné nástroje, které mi vkládáte do rukou. Také mi dovolte poděkovat Vám za to, jak krásně a bez předsudků/odsouzení jste se ke mne chovala, - ba naopak. 🙂 Děkuji Cítila jsem se velice dobře, odhodlaně a skálopevně přesvědčeně, že do toho dám naprosto vše, a všechny tyto vzorce v sobě obrátím a změním. Cítila jsem, že je na čase převzít pevně svou zodpovědnost a dodělat tuto vnitřní práci do konce. Potom mne zmáhala únava - a věřím, že se mi dnes bude dobře spát.
Kristina F.
Luci, já Vám chci napsat jen můj upřímný vděk a dík za to, že jste mě tak trpělivě prováděla mými problémy, naslouchala mi a směrovala mě tak, abych si přišla, na co bylo potřeba. Věřím, že jsem na Vás nenarazila náhodou a pořád to, že jsem začla s koučinkem, považuji za jedno ze svých dosavadních nejlepších rozhodnutí, protože mě to teleportovalo úplně do jiných dimenzí. Takže moc děkuji, často o Vás mluvím a doporučuji lidem, aby se na podobnou cestu vydali taky. 🙂 Oloupala jste mě jak cibuli a ne vždy to bylo příjemné, ale přimělo mě to změnit postoj sama k sobě, k vnímání své (ne)hodnoty, a začít brát věci, které se mi dějí ne jako křivdy a bezpráví, ale jako příležitosti se o sobě něco dozvědět a naučit. Postupně jsem také přestala hledat vinu ve všech okolo. Pořád jsem na cestě a pořád budu, ale už teď jsem vděčná, že jsem se na ni vydala, a mám možnost mít tak skvělou průvodkyni. Ze srdce děkuji.
Hana H.
Lucie, po dnešku jsem se cítila skvěle, protože jsem vždy věděla, že za vším je něco víc a že jednou určitě najdu odpověď na spokojený život. A teď je tu. Vím, že tahle teorie má obrovskou sílu a že to bude mít obrovský dopad na můj život. A věci už nebudou zůstávat jen u slov, ale stanou se realitou. A jak jste říkala.. realita je to, co se počítá. 
A měla jsem radost, že existují lidi, jako jste vy.
Dominika P.
Dobrý den, paní Valchařová, píšu aktuální pocity... 
Po Skypu jsem měla v hlavě plno myšlenek, odvíjely se mi rozhovory, neschopnost soustředit se a tak šla jsem se projít.
Celkově emoce pozitivní, měla jsem radost z toho, co se našlo a na čem můžu pracovat. 
Pak následně chvilková lítost, sama nad sebou, že mě to od mala nikdo neučil správně. Následovalo odpuštění a lítost pominula. Provedla jsem přijetí sebe a této situace.
 Poté jsem spokojeně usnula. Děkuji, že jste přímá a upřímná, s konzultací jsem naprosto spokojená.
Ingrid M.
Dobrý večer, Lucie. Jsem rád že jste si našla čas a zhodnotila moje myšlenky. Příjemně jste mě překvapila, jak ve své práci umíte trefně mířit slovem. Je dobře, že děláte co děláte…
Lukáš V.
Dobrý večer Lucie, děkuji za dnešní setkání. Po konzultaci jsem cítila obrovskou úlevu. Musím říct, že takový pocit lehkosti a naděje jsem neměla již velmi dlouho. Neviděla jsem z mých myšlenek cestu ven a hlavně nechápala jejich podstatu a už po první schůzce mám pocit, že tomu přicházíme na kloub. Takový pocit jsem doteď nezažila a až teď mám pocit, že se ve mně opravdu něco pohnulo. Na žádné terapii jsem nebyla doteď shcopná takto vypustit emoce... To mně dodalo obrovskou motivaci a kuráž se do všeho pustit na plno a hlavně přenastavit vzorce v hlavě tak, aby mně dělali v životě už jenom radost.  Moc Vám děkuji za dnešní konzultaci, i za váš "trvdší" přístup. Otevřel mi oči...
Jana S.
Dobrý den paní Lucko, Děkuji vám moc za včerejšek, naše sezení bylo tak inspirativní! Moc se mi to líbilo. Musím říct, že jsem pořád stejně nakopnutá a usměvavá, až tím rozesmívám další lidi v práci - a to nejen děti 🙂 Musím uznat, že jste vážně profík! Těším se na další setkání!
Silvie C.
Krasne Vanoce a svatky Lucko! Hrozne se tesim az se uvidime po novem roce! Udelala jsem konecne krok vpred a jsem ,,single" 🙂  Vcera jsem sebrala veskerou odvahu, nakopla mu ,,prdel" a zavrela za vsim dvere. Tak ted se musi zacit vse uz konecne menit. Dekuji za Vasi podporu po celou dobu. Moc jste mi pomohla. Do noveho roku preji stesti, zdravi Vam i rodine a spokojenost v praci! Dekuji za vse!
Martina B.
Dobrý večer Lucie,

 cítím, že vám musím poděkovat, myslím, že jsme společně ušly kus cesty. Váš pohled a nadhled mě vždy nadchne, hlavně mě kolikrát nenapadne, že se na danou situaci mohu dívat úplně jinak. Vánoce se vydařily naprosto báječně bez stresu, i návštěvy rodin proběhly naprosto v pohodě. Spousta věcí se udála naprosto přirozeně a já z toho měla dobrý pocit a přitom předtím bych se bála nebo to řešila a stresovala se. 

Děkuji vám moc za veškerou vaši pomoc a podporu. 
Eva K.
Moc Vám děkuji za čas strávený se mnou a Vaši ochotu mi pomoct. Cítím, že toto je správná cesta! Hned při našem rozhovoru jsem si uvědomila jaké blbosti nosím v hlavě… Ještě jednou moc děkuji a těším se na to, jak na sobě zamakám!
Magda T.
Lucko, jste výborná. Dokážete se vcítit do jádra problému, vytáhnout bahno a následně s ním pracovat. Hlavně velice lidsky, což tento přístup je ojedinělý a tím pádem nenahraditelný. Málo co a málo kdo mi vyhovoval. Hledala jsem, až jsem svoji koučku konečně našla a moc za to děkuji.
Růžena N.
Paní Valchařová, naše sezení mě ukázaly nový pohled na život, že se člověk nemusí stydět za své myšlenky, ale může si o nich promluvit a cítit se pak mnohem lépe. Pomohla jste mě jinak přemýšlet a zkusit to vzít za jiný konec. Po Vašich sezeních se vždy cítím nabitá pozitivní energií a chuti do všeho se pustit znovu a znovu.
Magda S.
Dobrý den paní Valchařová, chci Vám poděkovat. Víte, dlouho jsem byl vysílený bojem sám se sebou, kdy jsem si myslel, že si vše musím tvrdě odpracovat nebo zasloužit, že nikdy nebudu šťastný, že v mém životě bude pouze období, kdy myslím na smrt a kdy na přežití špatného období. Byl jsem unavený životem. JAK ŽIVOT JE KRÁSNÝ, když kráčím s lehkostí, nehodnotím, pozoruji, vybírám si a přijímám. Teď už chápu smysl toho, co jste mi řekla. Že budu naplněn, budu překypovat a budu moci obohacovat druhé aniž by mě to vyčerpávalo. Nyní již vím, že nebyla náhoda, že jsem si přitáhl do života i vás jako kouče! Moc vás zdravím! Děkuji za oheň, který jste zažehla ve vyhořelé schránce. Život je krásný.
Tomáš Ch.
Dobrý den Lucko, chci vám poděkovat za vše, za vaši práci se mnou a věřím, že to nebylo vždy jednoduché, ale někdy jsme se pěkně nasmály. Chci vám říct, že jsem to udělala, sbalila se a vyrazila napříč za dobrodružství, sedím ve vlaku. Jsem svobodná, ale zároveň brečím jako u vás... asi slzy štěstí... nikdy na vás nezapomenu!
Lenka D.
Dobrý den, Lucie, pocity z naší konzultace mám jen pozitivní, cítím obrovskou sílu změnit věci, které mi nepřinášejí radost a jsou mi přítěží a strašně se na to těším....mám radost, možná i díky nádhernému jarnímu počasí. Nebude to asi jednoduché nastartovat ty změny, ale cítím, že je to nutné a že mi to pomůže.  Moc děkuji a budu se těšit na další setkání!
Denisa J.
Dobrý večer, během našeho rozhovoru jsme se cítil příjemně. Neměl jsem problémy Vám říct svoje tajnosti a být upřímný. Po zavření jsem cítil velkou úlevu a spadl ze mě stres a naštvanost z posledního rozchodu. Cestou autem jsem měl hodně dobrou náladu. A i teď, když to píšu, tak mám stále dobrou náladu. Tak nějak tuším čeho se držet a že nějaká cesta z mých problémů je. V dost věcech jsem se utvrdil a dost věcí, o kterých jsem netušil, jsme nakousli. Musím říct, že mě to bavilo a těším se na další sezení.
Antonín W.