KONZULTACE

"Pomůžu Vám dostat se z energie PROBLÉMU do energie ŘEŠENÍ."

Každá konzultace je jiná, a přesto je z 90% spojuje jediné - nesprávné myšlení. Kdybychom viděli situaci takovou, jaká je - z jiného úhlu pohledu - neocitali bychom se tam, kde nechceme být.

A to je přesně to, s čím vám pomůžu - ukážu Vám vaši situaci tak, že uvidíte řešení. Společně přenastavíme vaši energii i myšlení tak, abyste v životě zažívali to, po čem Vaše duše prahne. A... je naprosto v pořádku, že ještě nevíte, co to je!

Nejlépe to vystihují slova jedné klientky: "Já k vám přijdu s problémem a odcházím s tím, že žádný nemám."  Tak asi tak. :)

Ceník:

KONZULTACE (120 min.)
První sezení trvá vždy 2 hodiny. Rezervujte si pro sebe dostatek času. Je prima, když vás už po sezení nečeká žádný extra náročný program a celý proces může v klidu doběhnout.
3.000,- Kč
KONZULTACE (60 min.)
Varianta pro klienty, se kterými jsem již spolupracovala a potřebují jen "rychlejší" náhled do situace.
1.500,- Kč
Možnosti:
Osobní konzultace přes Skype nebo jakoukoli jinou online platformu.
Zrušení konzultace 24 hodin předem je bezplatné. Storno poplatek 1000 Kč je započítáván při zrušení konzultace v daný den z jiných než zdravotních důvodů.

Kdy se objednat na konzultaci?

Pokud cítíte, že vás to ke mně 'volá' a potřebujete se mnou mluvit nebo pokud si na některou z následujících otázek odpovíte: "Ano, tohle je přesně můj případ."

 • V životě se vám opakují stejné situace či pocity a vy nevíte proč?
 • Jste v patové situaci ve vztahu a nevíte si rady?
 • Už dlouho na sobě pracujete a stále nevidíte výsledky ve svém životě?
 • Dlouho jste zacyklení v určité situaci a nevíte, jak z toho ven?
 • Cítíte, že vás něco blokuje (ve vztazích, v práci a penězích, ve zdraví), ale nemůžete s tím hnout?
 • Somatizuje se vám vlastní nesebeláska už na vašem těle?

Jednorázová konzultace je vhodná, pokud potřebujete rychlý vhled do své situace, se kterou si nevíte rady.


Mé zkušenosti a praxe:

 • 7 let práce s lidmi v oblasti koučinku a terapie
 • autorka projektu Nový rodič, jehož cílem bylo změnit dosavadní návyky a myšlenkové procesy v oblasti rodičovství
 • publikační činnost pro iDnes.cz, Rodina.cz a další...
 • škola koučů Aleše Kaliny + 2 roky působení v týmů koučů (práce s Emočními rovnicemi)
 • vzdělání v oblasti klasické psychologie i mnoha duchovních směrů
 • studium terapeutických metod, které jsem schopna použít "na míru" danému klientovi
 • otevřená mysl pro další studium a další způsoby práce s lidskou myslí tak, ať Vám jako klientovi mohu co nejrychleji a nejefektivněji pomoci

Reference klientů

Lucko, jste výborná. Dokážete se vcítit do jádra problému, vytáhnout bahno a následně s ním pracovat. Hlavně velice lidsky, což tento přístup je ojedinělý a tím pádem nenahraditelný. Málo co a málo kdo mi vyhovoval. Hledala jsem, až jsem svoji koučku konečně našla a moc za to děkuji.

Růžena N.

Moc Vám děkuji za čas strávený se mnou a Vaši ochotu mi pomoct. Cítím, že toto je správná cesta! Hned při našem rozhovoru jsem si uvědomila jaké blbosti nosím v hlavě… Ještě jednou moc děkuji a těším se na to, jak na sobě zamakám!

Magda T.

Dobrý večer Lucie, děkuji za dnešní setkání. Po konzultaci jsem cítila obrovskou úlevu. Musím říct, že takový pocit lehkosti a naděje jsem neměla již velmi dlouho. Neviděla jsem z mých myšlenek cestu ven a hlavně nechápala jejich podstatu a už po první schůzce mám pocit, že tomu přicházíme na kloub. Takový pocit jsem doteď nezažila a až teď mám pocit, že se ve mně opravdu něco pohnulo. Na žádné terapii jsem nebyla doteď shcopná takto vypustit emoce... To mně dodalo obrovskou motivaci a kuráž se do všeho pustit na plno a hlavně přenastavit vzorce v hlavě tak, aby mně dělali v životě už jenom radost. Moc Vám děkuji za dnešní konzultaci, i za váš "trvdší" přístup. Otevřel mi oči...

Jana S.

Milá Lucie, bylo mi velikým potěšením být s Vámi dnes ty dvě hodiny - a děkuji mnohokrát za Váš čas a cenné nástroje, které mi vkládáte do rukou. Také mi dovolte poděkovat Vám za to, jak krásně a bez předsudků/odsouzení jste se ke mne chovala, - ba naopak. 🙂 Děkuji Cítila jsem se velice dobře, odhodlaně a skálopevně přesvědčeně, že do toho dám naprosto vše, a všechny tyto vzorce v sobě obrátím a změním. Cítila jsem, že je na čase převzít pevně svou zodpovědnost a dodělat tuto vnitřní práci do konce. Potom mne zmáhala únava - a věřím, že se mi dnes bude dobře spát.

Kristina F.