KONZULTACE

"Pomůžu vám odejít od neustálého řešení a problémů ke klidu a radosti ze života."

Každá konzultace je jiná, a přesto je z 90% spojuje jediné - nesprávné myšlení. Kdybychom viděli situaci takovou, jaká je - z jiného úhlu pohledu - neocitali bychom se tam, kde nechceme být.

A to je přesně to, s čím vám pomůžu - ukážu Vám vaši situaci tak, že uvidíte řešení. Společně přenastavíme vaši energii i myšlení tak, abyste v životě zažívali to, po čem Vaše duše prahne. A... je naprosto v pořádku, že ještě nevíte, co to je! Práce probíhá na mentální a energetické rovině.

Změnou energie, kterou vyzařujete, změníte svůj život.

první konzultace vám může přinést velkou úlevu, klid a jasno ve vaší situaci.

Nejlépe to vystihují slova jedné klientky: "Já k vám přijdu s problémem a odcházím s tím, že žádný nemám." 


S čím vám mohu pomoci?

Opuštění koktejlu nepříjemných emocí a myšlenek

- padání do "depek, přecitlivělost a emoční vyčerpání

Harmonizace vztahů

- harmonizace vztahů partnerských, rodinných, vztahů s dětmi... opuštění vztahových závislostí

Navázání skutečného vztahu sám(a) k sobě

- potíž se sebevědomím, sebejistotou, sebehodnotou a láskou vůči sobě

"Hodný kluk/hodná holka"

- vystoupení z programů hodné holky/kluka a spojení se svou přirozeností

Nastolení životní rovnováhy a harmonie

- vymanění se z neustále cyklících se životních situací či vnitřních pocitů

Výstup z pasti osobního rozvoje

- vymanění se z pasti osobního rozvoje - napojení se na svůj vlastní zdroj - jednoduše se v tom přestanete plácat


Ceník:

CENA (90 - 120 min.) - 3.000,- Kč
Rezervujte si pro sebe dostatek času. Zejména poprvé je prima, když vás už po sezení nečeká žádný extra náročný program a celý proces může v klidu doběhnout.
Možnosti:
Osobní konzultace v Brně nebo online odkudkoliv na světě. Využívám Skype, GoogleMeet, WhatsApp. Netřeba se bát, spojení vždy najdeme, i když se necítíte v online světě jistě.
Zrušení:
Zrušení konzultace 24 hodin předem je bezplatné. Storno poplatek 1000 Kč je započítáván při zrušení konzultace v daný den z jiných než zdravotních důvodů.

Máte nějaký dotaz? Napište mi na lucie@lucievalcharova.cz a já Vám moc ráda odpovím.

Reference klientů

Lucko, jste výborná. Dokážete se vcítit do jádra problému, vytáhnout bahno a následně s ním pracovat. Hlavně velice lidsky, což tento přístup je ojedinělý a tím pádem nenahraditelný. Málo co a málo kdo mi vyhovoval. Hledala jsem, až jsem svoji koučku konečně našla a moc za to děkuji.

Růžena N.

Moc Vám děkuji za čas strávený se mnou a Vaši ochotu mi pomoct. Cítím, že toto je správná cesta! Hned při našem rozhovoru jsem si uvědomila jaké blbosti nosím v hlavě… Ještě jednou moc děkuji a těším se na to, jak na sobě zamakám!

Magda T.

Dobrý večer Lucie, děkuji za dnešní setkání. Po konzultaci jsem cítila obrovskou úlevu. Musím říct, že takový pocit lehkosti a naděje jsem neměla již velmi dlouho. Neviděla jsem z mých myšlenek cestu ven a hlavně nechápala jejich podstatu a už po první schůzce mám pocit, že tomu přicházíme na kloub. Takový pocit jsem doteď nezažila a až teď mám pocit, že se ve mně opravdu něco pohnulo. Na žádné terapii jsem nebyla doteď shcopná takto vypustit emoce... To mně dodalo obrovskou motivaci a kuráž se do všeho pustit na plno a hlavně přenastavit vzorce v hlavě tak, aby mně dělali v životě už jenom radost. Moc Vám děkuji za dnešní konzultaci, i za váš "trvdší" přístup. Otevřel mi oči...

Jana S.

Milá Lucie, bylo mi velikým potěšením být s Vámi dnes ty dvě hodiny - a děkuji mnohokrát za Váš čas a cenné nástroje, které mi vkládáte do rukou. Také mi dovolte poděkovat Vám za to, jak krásně a bez předsudků/odsouzení jste se ke mne chovala, - ba naopak. 🙂 Děkuji Cítila jsem se velice dobře, odhodlaně a skálopevně přesvědčeně, že do toho dám naprosto vše, a všechny tyto vzorce v sobě obrátím a změním. Cítila jsem, že je na čase převzít pevně svou zodpovědnost a dodělat tuto vnitřní práci do konce. Potom mne zmáhala únava - a věřím, že se mi dnes bude dobře spát.

Kristina F.