"Pomůžu vám odejít od neustálého řešení mysli ke klidu, radosti a lehkosti bytí! Realita se pak přirozeně poskládá sama."

OSOBNÍ KONZULTACE

Mou práci nejlépe vystihují slova jedné klientky: "Já k vám přijdu s problémem a odcházím s tím, že žádný nemám."

To je ideální, že? Nemám kouzelnou hůlku ani magické zaklínadlo, pomůžu vám se zorientovat v sobě natolik, že se "problém vyřeší samovolně". Bez úsilí. Beze snahy. Jen s ochotou a odvahou odložit to staré. 

Společně přenastavíme vaše vnímání a různá přesvědčení, která vás ovládají a podkopávají vám v životě nohy. 

Zní to jednoduše a jednoduché to i je, mysl i Život má spoustu "páček", jak znovu uchytit ve starém a vyjetém, a víte co?

Pokud jste rozhodnuti opravdu pro změnu, nenechávám vás sjet do starých známých koleček. P(r)ovedu vás sebe-proměnou tak, aby jste naplno zakotvili ve svém přirozeném fungování a život vám mohl v lehkosti plynout.

Osobní konzultace je pro vás ideální, pokud potřebujete:

PŘESTAT STAGNOVAT A PLÁCAT SE V TOM

- konec analyzování, čištění a hrabání se v sobě - napojení se na svůj vlastní zdroj - UKONČENÍ VNITŘNÍHO CHAOSU

OPUSTIT TOXICKÉ VZTAHY

- opuštění vztahových závislostí a rozpoznání svého vlastního toxického nastavení

PUSTIT NEPŘÍJEMNÉ EMOCE A MYŠLENKY

- padání do "depek", přecitlivělost a emoční vyčerpání - naučíte se, jak pracovat = OPUSTIT vyjetá kolečka své mysli přímo na sobě

GENERÁLNÍ ÚKLID UVNITŘ SEBE

- ANO/NE - co je prospěšné pro vás a co ne - poznání, jak konkrétně vy fungujete tak, aby vám Život přirozeně a v lehkosti fungoval

SPRÁVNÝ PŘEKLAD

- správný překlad situací a prožitků, které se vám (i opakovaně) DĚJÍ tak, ať pochopíte jejich poselství a můžete jít dál. Správný překlad totiž nikdy není ten, který vám nadhodí vaše mysl.

BEZPEČNÉ ZPRACOVÁNÍ TRAUMATU

- laskavé a bezpečné zpracování traumatických emocí, které vás (i nevědomě) ovládají a tvoří vám pořád stejnou realitu

Upozornění: Nejsem ta pravá, pokud chcete v sobě šťourat pouze ze zvědavosti, hrabat se v minulosti a analyzovat svá dětská zranění BEZ UPŘÍMNÉHO ZÁJMU SKUTEČNĚ PROMĚNIT své vlastní vnímání i reálný život. 

CENÍK

Služby

KONZULTACE (60 min.)
3.000,- Kč
KONZULTACE (90 min.)
První konzultace je vždy 90 min., tak ať se dostaneme do hloubky. Pokud se vidíme poprvé, počítejte prosím s 90min.
4.500,- Kč

Spolupráce probíhá:

ONLINE nebo osobně v BRNĚ
Využívám GoogleMeet, Messenger,... Není třeba se bát, spojení vždy najdeme, i když se v online světě necítíte jistě.
Máte dotaz?
Napište mi na lucie@lucievalcharova.cz a já vám ráda odpovím.

Reference klientů

Lucko, jste výborná. Dokážete se vcítit do jádra problému, vytáhnout bahno a následně s ním pracovat. Hlavně velice lidsky, což tento přístup je ojedinělý a tím pádem nenahraditelný. Málo co a málo kdo mi vyhovoval. Hledala jsem, až jsem svoji koučku konečně našla a moc za to děkuji.
Růžena N.
Moc Vám děkuji za čas strávený se mnou a Vaši ochotu mi pomoct. Cítím, že toto je správná cesta! Hned při našem rozhovoru jsem si uvědomila jaké blbosti nosím v hlavě… Ještě jednou moc děkuji a těším se na to, jak na sobě zamakám!
Magda T.
Dobrý večer Lucie, děkuji za dnešní setkání. Po konzultaci jsem cítila obrovskou úlevu. Musím říct, že takový pocit lehkosti a naděje jsem neměla již velmi dlouho. Neviděla jsem z mých myšlenek cestu ven a hlavně nechápala jejich podstatu a už po první schůzce mám pocit, že tomu přicházíme na kloub. Takový pocit jsem doteď nezažila a až teď mám pocit, že se ve mně opravdu něco pohnulo. Na žádné terapii jsem nebyla doteď shcopná takto vypustit emoce... To mně dodalo obrovskou motivaci a kuráž se do všeho pustit na plno a hlavně přenastavit vzorce v hlavě tak, aby mně dělali v životě už jenom radost. Moc Vám děkuji za dnešní konzultaci, i za váš "trvdší" přístup. Otevřel mi oči...
Jana S.
Milá Lucie, bylo mi velikým potěšením být s Vámi dnes ty dvě hodiny - a děkuji mnohokrát za Váš čas a cenné nástroje, které mi vkládáte do rukou. Také mi dovolte poděkovat Vám za to, jak krásně a bez předsudků/odsouzení jste se ke mne chovala, - ba naopak. 🙂 Děkuji Cítila jsem se velice dobře, odhodlaně a skálopevně přesvědčeně, že do toho dám naprosto vše, a všechny tyto vzorce v sobě obrátím a změním. Cítila jsem, že je na čase převzít pevně svou zodpovědnost a dodělat tuto vnitřní práci do konce. Potom mne zmáhala únava - a věřím, že se mi dnes bude dobře spát.
Kristina F.
Dobrý den Lucie.
 Děkuji Vám za naše setkání během celého roku, které pro mě byly velkým poznáním sebe sama, poučením jak se na věci podívat i z jiné strany a spoustou energie a povzbuzení, které vyzařujete. 
Mnohokrát díky!!!
Martina D.
Krásný večer, Luci, moc moc moc Vám děkuji za všechno, co jste pro mě udělala, za podporu, důvěru, za vedení a popostrčení. Jsem neuvěřitelně vděčná a pořád mám z toho takový ten "wow" boží pocit. Byly to pro mě obrovské transformační skoky. Přeji Vám spoustu spokojených klientů a velkých změn jako u mě! 🙂 Ještě jednou děkuji!
Eva D.
Luci, já Vám chci napsat jen můj upřímný vděk a dík za to, že jste mě tak trpělivě prováděla mými problémy, naslouchala mi a směrovala mě tak, abych si přišla, na co bylo potřeba. Věřím, že jsem na Vás nenarazila náhodou a pořád to, že jsem začla s koučinkem, považuji za jedno ze svých dosavadních nejlepších rozhodnutí, protože mě to teleportovalo úplně do jiných dimenzí. Takže moc děkuji, často o Vás mluvím a doporučuji lidem, aby se na podobnou cestu vydali taky. 🙂 Oloupala jste mě jak cibuli a ne vždy to bylo příjemné, ale přimělo mě to změnit postoj sama k sobě, k vnímání své (ne)hodnoty, a začít brát věci, které se mi dějí ne jako křivdy a bezpráví, ale jako příležitosti se o sobě něco dozvědět a naučit. Postupně jsem také přestala hledat vinu ve všech okolo. Pořád jsem na cestě a pořád budu, ale už teď jsem vděčná, že jsem se na ni vydala, a mám možnost mít tak skvělou průvodkyni. Ze srdce děkuji.
Hana H.
Dobrý den, paní Valchařová, píšu aktuální pocity... 
Po Skypu jsem měla v hlavě plno myšlenek, odvíjely se mi rozhovory, neschopnost soustředit se a tak šla jsem se projít.
Celkově emoce pozitivní, měla jsem radost z toho, co se našlo a na čem můžu pracovat. 
Pak následně chvilková lítost, sama nad sebou, že mě to od mala nikdo neučil správně. Následovalo odpuštění a lítost pominula. Provedla jsem přijetí sebe a této situace.
 Poté jsem spokojeně usnula. Děkuji, že jste přímá a upřímná, s konzultací jsem naprosto spokojená.
Ingrid M.