OSOBNÍ SPOLUPRÁCE 

"Pomůžu vám odejít od neustálého řešení a problémů ke klidu a radosti ze života."

Mou práci nejlépe vystihují slova jedné klientky: "Já k vám přijdu s problémem a odcházím s tím, že žádný nemám."

To je ideální, že? Nemám kouzelnou hůlku ani magické zaklínadlo, pomůžu vám se zorientovat v sobě natolik, že se "problém vyřeší samovolně". Bez úsilí. Beze snahy. Jen s ochotou a odvahou odložit to staré. 

Společně přenastavíme vaše vnímání a různá přesvědčení, která vás ovládají a podkopávají vám na cestě nohy. Vytváří vám nepříjemné pocity či události v životě. 

Uvidíte pravdu (tu svou - skutečnou!) a začnete ji  nekompromisně žít. Jakmile jednou prozřete, už není cesty zpět.

Při delší spolupráci vás podpořím a "udržím" na nové cestě, kdy ego nitky tahají zpět.

první sezení vám ale může přinést velkou úlevu, klid a jasno ve vaší situaci.

Práce probíhá na všech energetických rovinách vašeho Bytí.


S čím vám mohu pomoci?

Opuštění koktejlu nepříjemných emocí a myšlenek

- padání do "depek, přecitlivělost a emoční vyčerpání - zpracování traumatu

Harmonizace vztahů

- harmonizace vztahů partnerských, rodinných, vztahů s dětmi... opuštění vztahových závislostí

Navázání skutečného vztahu sám(a) k sobě

- potíž se sebevědomím, sebejistotou, sebehodnotou a láskou vůči sobě

"Hodný kluk/hodná holka"

- vystoupení z programů hodné holky/kluka a spojení se svou přirozeností

Nastolení životní rovnováhy a harmonie

- vymanění se z neustále cyklících se životních situací či vnitřních pocitů

Výstup z pasti osobního rozvoje

- vymanění se z pasti osobního rozvoje - napojení se na svůj vlastní zdroj - jednoduše se v tom přestanete plácat


Ceník:

KONZULTACE (120min.) - 5.000,- Kč
Rezervujte si pro sebe dostatek času. Zejména poprvé je prima, když vás už po sezení nečeká žádný extra náročný program a celý proces může v klidu doběhnout.
Balíček 5 KONZULTACÍ - 20.000,- Kč
Dlouhodobá spolupráce je nejefektivnější. Během 2-3 měsíců dojde k přenastavení a ukotvení změn ve vás i vaší realitě. Možno objednat jednorázovou konzultaci, a pokud vám spolupráce bude "sedět", následně vám ji z balíčku odečtu.
DOPLŇKOVÁ KONZULTACE - 3.000,- Kč
Konzultace pro stávající klienty po dlouhodobé spolupráci.
Možnosti:
Osobní konzultace v Brně nebo online odkudkoliv na světě. Využívám Skype, GoogleMeet, WhatsApp. Netřeba se bát, spojení vždy najdeme, i když se necítíte v online světě jistě.
Zrušení:
Zrušení konzultace 24 hodin předem je bezplatné. Storno poplatek ve výši 100% je započítáván při zrušení konzultace v daný den.
WhatsApp poradna (60 min.) - 2.000,- Kč
V předem domluvenou hodinu se vám budu 60 min. věnovat přes WhatsApp hlasové zprávy. Výhodou je, že vám řešení a dané vhledy zůstávají a vy si je můžete opakovaně přehrávat.
WhatsApp poradna - 1 den ve spojení - 5.000,- Kč
V průběhu jednoho dne se vám budu věnovat přes WhatsApp hlasové zprávy. Výhodou je, že vám řešení a dané vhledy na vaše konkrétní situace zůstávají a vy si je opakovaně můžete přehrávat.

Máte nějaký dotaz? Napište mi na lucie@lucievalcharova.cz a já Vám moc ráda odpovím.

Reference klientů

Lucko, jste výborná. Dokážete se vcítit do jádra problému, vytáhnout bahno a následně s ním pracovat. Hlavně velice lidsky, což tento přístup je ojedinělý a tím pádem nenahraditelný. Málo co a málo kdo mi vyhovoval. Hledala jsem, až jsem svoji koučku konečně našla a moc za to děkuji.
Růžena N.
Moc Vám děkuji za čas strávený se mnou a Vaši ochotu mi pomoct. Cítím, že toto je správná cesta! Hned při našem rozhovoru jsem si uvědomila jaké blbosti nosím v hlavě… Ještě jednou moc děkuji a těším se na to, jak na sobě zamakám!
Magda T.
Dobrý večer Lucie, děkuji za dnešní setkání. Po konzultaci jsem cítila obrovskou úlevu. Musím říct, že takový pocit lehkosti a naděje jsem neměla již velmi dlouho. Neviděla jsem z mých myšlenek cestu ven a hlavně nechápala jejich podstatu a už po první schůzce mám pocit, že tomu přicházíme na kloub. Takový pocit jsem doteď nezažila a až teď mám pocit, že se ve mně opravdu něco pohnulo. Na žádné terapii jsem nebyla doteď shcopná takto vypustit emoce... To mně dodalo obrovskou motivaci a kuráž se do všeho pustit na plno a hlavně přenastavit vzorce v hlavě tak, aby mně dělali v životě už jenom radost. Moc Vám děkuji za dnešní konzultaci, i za váš "trvdší" přístup. Otevřel mi oči...
Jana S.
Milá Lucie, bylo mi velikým potěšením být s Vámi dnes ty dvě hodiny - a děkuji mnohokrát za Váš čas a cenné nástroje, které mi vkládáte do rukou. Také mi dovolte poděkovat Vám za to, jak krásně a bez předsudků/odsouzení jste se ke mne chovala, - ba naopak. 🙂 Děkuji Cítila jsem se velice dobře, odhodlaně a skálopevně přesvědčeně, že do toho dám naprosto vše, a všechny tyto vzorce v sobě obrátím a změním. Cítila jsem, že je na čase převzít pevně svou zodpovědnost a dodělat tuto vnitřní práci do konce. Potom mne zmáhala únava - a věřím, že se mi dnes bude dobře spát.
Kristina F.